audyt seo narzędzia seo optymalizacja seo

Darmowy program do sprawdzania pozycji strony w Google.

Czasami ciężko znaleźć coś za darmo,  często graniczy to z cudem. Tak właśnie było z tym programem  do masowego sprawdzania pozycji. Na początku myślałem że to blef ale sami zobaczcie.

Plusem na pewno jest to że jest za darmo, rejestracja przebiega bardzo szybko bo można użyć Facebooka co zajmuje to 3-4 sekundy, potem potwierdzamy i dodajemy frazy.  Minusów nie znalazłem chyba że będę się czepiać każdej najmniejszej wady to można uznać to że nie bardzo czytelne pozycje. Dla jednych to wada dla drugich zaleta.

Podobne odczucia mają inni użytkownicy tego systemu do sprawdzania pozycji. Jednak ja tam wad nie widzę tylko same zalety, a na pewno to że producent chcę pozostawić go darmowym, lub część jego funkcjonalności. A my jak na razie nie zapłacimy za sprawdzanie pozycji naszej strony ani złamanego grosza. Możemy  za darmo sprawdzić 5 fraz, co na pewno daje nam duże możliwości, ponieważ nie ma to znaczenia jakie to będą frazy, czy to będą frazy łatwe, trudne, średnie – nie ma to znaczenia!

Aby program był bardziej atrakcyjny, Asps.pl wprowadził także odpłatne  sprawdzanie pozycji co bardzo wzbogaca ofertę, bo mamy aż 7 pakietów, Pakiet 25, Pakiet 50,  Pakiet 100 …. Producent jednak nie skreślił on pakietu darmowego nadal można z niego korzystać. Co na pewno zachęci nas do sprawdzenia programu i korzystania z większej ilości fraz.

 

 

Wypróbuj ten darmowy program do sprawdzania pozycji w Google.

17 comments

 1. Kuba Post author

  Witam serdecznie, cmonitor też często korzystam aby zweryfikować pozycję którą widzę w innych programach do sprawdzania pozycji.

 2. Ladex

  Z pewnością wykorzystam! Ciężko znaleźć coś za darmo niestety, bo nikt nie decyduje się oddać swojej włożonej pracy za nic, tak bywa.

 3. Kuba Post author

  To się zgadza, tak patrze to mieli zarobić chyba z Adsense. Ale jednak nie zarabiają. Jeszcze mi się nie zdarzyło aby reklamy Adsense zwróciły koszty – pracy – projektu – pomysłu. Może to był powód, aby zmienić i wprowadzić płatne rozwiązania. Dużo takich projektów było zagranicznych przypuśćmy ahref.com gdzie kiedyś można było zrobić / dzień 15 sprawdzań stron a dziś tylko 1 /dzień, podobnie się ma do alexarank i inne znakomite zagraniczne i polskie projekty.

 4. Jacek

  Proponuję sprawdzić serwis Whatsmyserp.com, w którym jest dostępne sprawdzanie pozycji dla 20 domen i dla każdej z nich po 25 fraz. Dodatkowo możemy sprawdzać pozycje dla wielu wersji językowych, w tym oczywiście również dla polskiej.
  Jacek ostatnio opublikował…ISTOTA SOCZEWKI PROGRESYWNEJMy Profile

 5. Marcin

  Znalazłem już 2 razy strony na których oferowali darmowe śledzenie pozycji. Pierwsza darmowa tylko na 3 frazy, druga strona śledzenie pozycji za darmo ale chyba tylko przez pierwszy lub drugi miesiąc.

 6. Paryżanin

  Dziękuję za ten artykuł, dzięki niemu zacząłem korzystać z ASPS i przyznam, że sprawuje się wyśmienicie. Aktualizacja pozycji na bieżąco, porządny interfejs, dobra cena, czego chcieć więcej? Póki co wszystko na PLUS. Pozdrowienia!
  Paryżanin ostatnio opublikował…Weekend w ParyżuMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge