Gdy rozwijasz swój e sklep i korzystasz z różnych usług innych firm, osób itp. powinieneś wiedzieć o jednej rzeczy. Gdy grafikę robi Ci grafik to najważniejszą rzeczą dla niego żebyś zwięszkył sprzedaż w sklepie będzie super grafika.
Dla programisty najważniejszą rzeczą będzie odpowiednie oskryptowanie całego sklepu. Dla jeszcze innego specjalisty z innej dziedziny najważniejszą rzeczą dla niego będzie to czym się zajmuje.
Zaś dla Ciebie najważniejszą rzeczą powinien być zysk z twojego e sklepu.
Co z tego, że będziesz mieć e sklep z super grafiką jak nie będzie Ci przynosił zysków takich jak chcesz mieć.
Co z tego jak twój e sklep będzie pięknie i super rozbudowany pod względem programistycznym, jak klienci gubią się i wychodzą ze sklepu.
Twój e sklep ma działać żeby przynosić Ci zyski i to jest dla Ciebie główny wyznacznik którym się powinieneś kierować.
Oczywiście grafika jest ważna choć nie najważniejsza. Sam e sklep i jego różne funkcje też są ważne ale te które się przydadzą twoim klientom. Wiele prostych i brzydkich sklepów internetowych przynosiło i dalej przynosi zyski swoim właścicielom, dlatego nie daj się zwariować.


Ostatnie komentarze