poradnik Programy Afilicyjne

Jak zarobić na Seopilot?

W artykule „Zarabiamy na SEOPilot” opisałem system i bardziej skupiłem się na tym co system nam oferuje i poco on jest, jednak nie pisałem jak na nim zarobić?

Opiszę to krok po kroku, wraz z zakupem domeny do zamieszczenia kodu SEOPilota na stronię.

Pierwszym ważnym krokiem jest zakup domeny i hostingu, możemy ją kupić na giełdzie Aftermarket cena waha się od 25zł do około 60zł za domenę z PR 2-3. Nazwa domeny nie ma znaczenia ważne żeby była z końcówką pl, com.pl, net.pl itp.

Kolejnym krokiem jest zakup hostingu np. Linuxpl.com, i przemieszczenie domeny z Aftermarket na hosting Linuxpl.com trwa to 5 dni od zakupu. W tym czasie możemy napisać teksty lub je kupić na gieldatekstow.pl cena około 2.5 zł za artykuł. Najmniej 1.30zł i najwięcej 3zł, na początek nie muszą być one bardzo wartościowe merytorycznie. Warto zbudować portal gdzie zamieszczane są ogłoszenia lub oferty pracy, a przy okazji artykuły, żeby ilość pod stron była około 150 lub więcej zauważyłem że bez problemu do programu SEOPilot akceptowane są strony z ilością 300 pod stron, można także posiłkować się innymi portalami i streszczać wiadomości lub inne artykuły.

Kolejnym krokiem jest zdobycie linków prowadzących do strony, i wszystkich pod stron i tu możemy posłużyć się za pomocą programu GSA Search Engine Ranker 5 dniowy okres testowy powinien wystarczyć, („Jak z niego korzystać możemy zobaczyć na Youtube”) możemy jeszcze posiłkować się katalogami stron z listy najlepszekatalogi.sznurkownia.pl inwestując odpowiednio możemy dodać naszą stronę do 30-50 katalogów stron.

Dlaczego linkowanie strony jest tak ważne?

Musimy zadbać o linkowanie strony, ponieważ strony kupione często mają tak zwany, Fake PR, czyli kiedyś zdobyły parametr PageRank np. 2 i z biegiem czasu straciła linki i zamiast 150 linków aktualnie posiada 5 lub 8. Dlatego musimy to uzupełnić, ponieważ przy aktualizacji Pagerank może zostać zredukowany do 0!

Aby SEOPilot nas nie odrzucił musimy się upewnić czy strona posiada odpowiednią ilość linków i jaki jest Mozrank bez problemu to odczytamy na stronię http://www.check-domains.com. Parametry takie Pagerank Prediction (just for fun) zalecam aby było 2 lub 3 i mozRank zalecam pomiędzy 3-5. W tedy mamy pewność w 99% że nasza strona od strony technicznej zostanie przyjęta. Jeśli odżuci nas SEOPilot możemy dopytać dlaczego tak się stało i to poprawić.

Dlaczego SEOPilot odrzuca strony internetowe?

Moim zdaniem najczęstszy powód to zbyt mała ilość podstron zaindeksowanych w największej wyszukiwarce, możemy to sprawdzić wpisująć: Site:nazwestronywww.pl , poprawić i spróbować ponownie.

Jeśli mamy problem z podstronami  musimy je dodać ręcznie poprzez panel GWT, lub pingować programem, pomaga także utworzenie mapy strony w formacie sitemap.xml

Jeśli utworzymy kilkanaście takich stron to możemy dużo zarobić inwestując całkiem nie wiele.
Zacznij zarabiać na stronie internetowej

2 comments

  1. Igor

    Próbowałem tego sposobu. Kupiłem domenę z wyższej półki z pr6, miała wiele wartościowych linków przychodzących z największych polskich portali. Kupiłem szablon premium, zakupiłem ponad 100 tekstów i miałem ruch ok 500uu dziennie.
    Stronę Seopilot odrzucił 😀
    Na pytanie dlaczego, odpisali że do domeny prowadzi mało linków i treść jest nieunikalna. Myślałem że padnę ze śmiechu.

  2. Kuba Post author

    Proszę napisać do Seopilota o tym że Pana strona jest zadbana przesłać tabelkę z ruchem, powinni ją przyjąć. Jeśli nie przyjmą to proszę wypróbować prolinka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge