poradnik zaplecze seo

Tworzymy strony zapleczowe pod SWL.

Wcześniej czy później zderzymy się z brutalną prawdą, że pozycjoner  lub osoba opiekująca się stroną nie wy pozycjonuje strony na katalogach  stron i preclach czy profilach. Dzieje się tak ponieważ katalogi stron posiadają zbyt duża ilość linków wychodzących – często za to zaliczają bana. Podobna sytuacja tyczy się precli. Więc co zrobić?

zaplecze

Odpowiedz nasuwa się jedna tworzenie zaplecza.  W teorii zaplecze jest to 3-1000 stron internetowych które uczestniczą w wymianie linków lub posiadają link do strony pozycjonowanej. Na początek zalecam utworzyć 2-3 strony zapleczowe które będą zdobywały punkty w dobrowolnym systemie wymiany linków.  Na początek polecam gotlink.pl potem inne, ze względu na to że dodawane są domeny z automatu, i możemy od razu zacząć pozycjonować stronę.

Pamiętajmy aby nie przesadzać z ilością przydzieleń linku, czasami starczy 2000-3500 pkt na frazę, nie zapomnijmy o tak zwanych frazach „czytaj tutaj”, ponieważ tylko takie frazy dodają naturalności.

Gdzie kupić teksty i domeny do pierwszego zaplecza?

Domeny możesz kupić na Aftermarket a teksty do zaplecza na gieldatekstow.pl.

Pamiętajmy że przy tworzeniu zaplecza najlepsze są takie systemy zarządzania treścią CMS które nie sa popularne, jednak jeśli nas przerośnie panel CMS możemy zawsze przejść intuicyjnego WordPressa lub Joomli.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge