Zarabiamy na SEOPilot.

Od kilkunastu dni testuję bardzo znany system zarabiania w Internecie zwanym seopilot, polega on na zamieszczaniu linków na naszej stronie internetowej w małych boksach reklamowych podobny jest do reklam jakie można spotkać w Internecie. Reklamy można dostosować do szablonu strony internetowej – można go świetnie dostosować. Seopilot pozwala na dodatkowy zarobek,  i  z pewnością możemy za zarobek pokryć nie tylko hosting.

Odróżnia on się od innych systemów tym że na naszej stronie nie musimy mieć dużego ruchu aby aktywnie w nim uczestniczyć, wystarczy domena z Pagerank 2 lub 3, żeby zarobić kilka tysięcy  PLN przez rok.  Zestawiając go z innymi systemami zarabiania daje on  naprawdę duże możliwości.

Nie trzeba się właściwie na niczym znać ponieważ system daje nam 3 możliwości zarabiania tryb ręczny, gdzie możemy wybierać stawki za linki pozostawione na naszym portalu, możemy je regulować od 0-50% stawki podstawowej. Drugi dosyć podobny pół automatyczny, a trzeci to tryb gdzie zupełnie automatycznie zostają rozmieszczone linki, za określoną stawkę, i to zauważyłem ze na portalu bez ruchu można zarobić minimalnie 30zł na miesiąc co daje nam więcej niż inne programy CPM i CPC, bo  przy kilku uu na dzień możemy liczyć nie więcej niż 10zł na miesiąc, a w przypadku CPM możemy nie dożyć wypłaty.  Seopilot jest w tej kwestii najbardziej opłacalny, nawet jeśli wtedy gdy chcemy zacząć przygodę z zarabianiem i pierwszym e-biznesem.

Jest to system gdzie na pewno zarobimy na hosting i coś więcej, bo nie potrzeba dużego ruchu jak w przypadku stron gdzie musimy wydać na pozycjonowanie naszej strony, w tym systemie najważniejszy jest Pagerank, wysoki Pagerank stron  i podstron = wysokie zarobki.

Jednak aby dodać stronę do programu musimy mieć dobrą treść  zarówno ilość jak i jakość podstroi ponieważ program nie akceptuje wszystkich rodzajów stron internetowych, zauważyłem że strony ubogie w treść lub z PR N/A lub PR 0 są automatycznie odrzucane z sytemu i praca z takimi strona jest niemożliwa, co w śród webmasterów powoduje oburzenie . Z moim spostrzeżeń wynika że artykuły powinny mieć minimum 1100zzs i posiadać ilustracje, nie przechodzą: strony synonimowane , i duplikowane.

Powód może być jeden, że tak restrykcyjnie przyjmowane są strony do tego programu, muszą dbać o jakość całego programu aby nie stał się seopilot wielkim śmietniskiem stron z duplikowaną treścią lub bardzo złej jakości.
Seopilot daje duże możliwości zarobkowe i osoba która zainwestuje w porządne szablony wordpressa lub joomli, nie znająca się na PHP czy HTML może zarobić bez wychodzenia z domu. Natomiast program seopilot może działać automatycznie i dosłownie będziemy wypłacać tylko sumy pieniężne co miesiąc.

Post Author: Kuba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge