poradnik

Zarabianie na blogu 19800zł Czy to możliwe?

Od jakiegoś czasu natrafiam w internecie blogi „typu jak zarobić 19800zł w jeden dzień, tydzień, miesiąc”.  Wystarczy kupić poradnik aby uzyskać wiedzę tajemną, która pozwoli nam na to. Często autorzy tego typu poradników udostępniają dowody przelewów, komentarze zadowolenie użytkowników.

skarb-państwa

I teraz np. zarabiają 12tyś ale nadal są zadowoleni bo pracują 2 godziny zamiast 3 dziennie.  Z  logicznego punktu widzenia nie zarobimy tyle na blogu który posiada mizerny ruch, lub posiada 1000-3000uu. Natomiast  w tego typu poradnikach widnieje jak z dnia na dzień zwiększa się ilość wejść na stronę i zarabiamy tyle że inni mogą tylko pomarzyć. Z tego co wiem na jednym blogu takiej sumy początkowy użytkownik nie jest wstanie zarobić.  Bynajmniej tymi systemami zarabiania co przedstawione są w poradniku.

Celem tego typu poradników jest sprzedaż nadziei na to że możemy tyle zarobić już za 1-3 miesiące nie ponosząc dużych nakładów finansowych, bo jedyny nakład jaki ponosimy to zakup poradnika. Należy się głęboko zastanowić czy warto? Bo może nam się te paręnaście złotych już nie zwrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge